-فهرست مشتریان

ر این صفحه، ما شرکت‌ها و سازمان‌هایی را معرفی می‌کنیم که با آن‌ها همکاری کرده‌ایم. IVC از این سازمان‌ها پشتیبانی می‌نماید و در ازای رشد و توسعه‌ی خود در رشد و توسعه‌ی آن‌ها مشارکت می‌نماید. نام و اطلاعات آن‌ها با اجازه‌ی ایشان در اینجا درج می‌گردد.

شرکت‌هایی که به همکاری با ما علاقه دارند، می‌توانند از طریق request@iranvirayeshcenter.com با ما تماس بگیرند تا از مزایای این همکاری اطلاعات بیشتری حاصل نمایند.

Maruzen-Yushodo丸善

Maruzen-Yushodo 138 سال است که بهترین کتاب‌ها و مجلات جهان را یا از طریق فروشگاه‌هایش یا مستقیماً در تماس با پژوهشگران و کتابخانه‌های مؤسسات آموزشی و دانشگاهی به دست خوانندگان بابصیرت خود می‌رساند. Maruzen-Yushodo با وجود گرداندن شبکه‌ای از 12 دفتر فروش و 48 فروشگاه در سراسر ژاپن، در قرن بیست و یکم به همان میزان به پذیرفتن دانش جدید در خدمت جامعه اشتیاق نشان می‌دهد که در سال 1869 نشان می‌داد.

 

Dai Nippon Printing (DNP)大日本印刷公司

DNP، Dai Nippon Printing (DNP)، در سال 1876 به عنوان نخستین شرکت چاپ و نشر تمام عیار در ژاپن تأسیس شد. از دهه‌ی 1950، خط مشی زیربنایی DNP گسترش فن‌آوری چاپ و نشر بوده است. ما به فعالیت‌های خود تنوع بخشیده‌ایم تا بسته‌بندی، کالاهای تزئینی، قطعات الکترونیکی، و ملزومات رسانه‌های اطلاعاتی را هم در بر بگيرد. با ترکیب نوآورانه‌ی فن‌آوری و تخصص، DNP محصولات و خدماتی ارایه می‌دهد که می توانند در برآورده شدن آرزوها، پربار کردن زندگی روزمره، و بهبود ارتباطات یاری برسانند.

 

IACE Travels

IACE Travel، که در سال 1970 تأسیس شده است، در بیش از 40 کشور در سراسر جهان شعبه دارد. این مؤسسه به پژوهشگرانی که در همایش‌های بین‌المللی شرکت می‌کنند، برنامه‌های مسافرتی جامع و سفارشی ارایه می‌نماید. تخصص IACE Travel در تورهای تجاری، همایش‌ها، تورهای تشویقی، نشست‌ها و نمایشگاه‌ها است. هدف از همکاری این است که یک راه حل تک‌مرحله‌ای به پژوهشگران ارایه شود، بدین معنا که ضمن انجام خدمات ترجمه و نمونه‌خوانی زبان انگلیسی برای مقالات دانشگاهی شما، IACE برنامه‌ریزی تور خارج کشور شما را برای همایش‌ها، دوره‌های آموزشی یا نمایشگاه‌ها بر عهده می‌گیرد.

 

NHK World (Japan Broadcasting Corporation)日本放送協會

"NHK WORLD" سرویس پخش برون‌مرزی NHK است. NHK سرویس‌های بین‌المللی تلویزیونی، رادیویی و اینترنتی را اداره می‌نماید.

 

Nomura Research Institute, Ltd. 野村総合研究所

اصل پایه‌ی مدیریت گروه NRI ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و در نتیجه ارتقای سطح فعلی ارزش‌های گروهی آن‌ها از طریق ارایه‌ی خدمات پیشرفته به آنان است. این مؤسسه کوشش می‌کند با تحصیل بینش بیشتر در مورد الگوهای جامعه‌ی فردا و واقعیت بخشیدن به آن‌ها، گروهی حقوقی باشد که بتواند در ارایه‌ی تصویری از جامعه‌ی آینده مشارکت نماید. باور مؤسسه این است که با کمک به افزایش سطح ارزش‌های گروهی مشتریان، ارزش حقوقی خود مؤسسه نیز افزایش خواهد یافت.

 

The Electronic Journal of Mathematics and Technology (EJMT)

eJMT، مجله‌ی دیجیتالی ریاضیات و فن‌آوری است. هدف eJMT که مجله‌ای بین‌المللی زیر نظر هیأت داوران است، مطرح نمودن مشکلات فن‌آوری در همه‌ی علوم مرتبط با ریاضیات می‌باشد. eJMT به فعالیت در چهار زمینه علاقه‌مند است:

  • پژوهش در ریاضیات و کاربردهای آن و تحصیل در ریاضیات همراه با فن‌آوری
  • آموزش ریاضیات و کاربردهای آن همراه با فن‌آوری
  • فراگیری ریاضیات و کاربردهای آن و تحصیل در ریاضیات همراه با فن‌آوری
  • فن‌آوری‌ها و حوزه‌های ریاضی تازه‌بنیاد