-فهرست شرکاء

در این صفحه، ما شرکت‌ها و سازمان‌هایی را معرفی می‌کنیم که با آن‌ها همکاری کرده‌ایم. IranVirayeshCenter از این سازمان‌ها پشتیبانی می‌نماید و در ازای رشد و توسعه‌ی خود در رشد و توسعه‌ی آن‌ها مشارکت می‌نماید. نام و اطلاعات آن‌ها با اجازه‌ی ایشان در اینجا درج می‌گردد.

شرکت‌هایی که به همکاری با ما علاقه دارند، می‌توانند از طریق request@iranvirayeshcenter.com با ما تماس بگیرند تا از مزایای این همکاری اطلاعات بیشتری حاصل نمایند.

فهرست همکاران

عضویت در انجمن‌های ویرایش*
استخدام ویراستار,ويرايش مقالات انگليسي Council of Science Editors (CSE)
CSEجامعه‌ای پویا از متخصصان ویرایش است که به ارتباط مسؤولانه و مؤثر علوم اختصاص یافته است. رسالت CSE این است که با ایجاد شبکه‌ای حمایتی برای توسعه‌ی شغلی، ارایه نمودن فرصت‌های تحصیلی، و فراهم کردن منابعی برای شناسایی و اجرای ویرایش‌های باکیفیت، به متخصصان ویرایش در زمینه‌ی علوم خدمت نماید.
مرجع: www.councilscienceeditors.org

ویرایش مقالات خارجی,ويراستار انگلیسی

European Association of Science Editors (EASE)

“انجمن اروپایی ویراستاران علوم (EASE) جامعه‌ای با هدف‌گذاری جهانی متشکل از افرادی با پیش‌زمینه‌ها، آموزه‌های زبانی و تجاری حرفه‌ای مختلف است که همه به ارتباطات و ویرایش علوم علاقه‌مند هستند.”

مرجع: www.ease.org.uk

دانشگاهیان ویرایش انگلیسی,مقاله علمی انگلیسی ویرایش

American Medical Writers Association (AMWA)

“رسالت AMWA ارتقای سطح مرغوبیت در ارتباطات پزشکی است. AMWA از طریق برنامه‌ی آموزشی گسترده، انتشارات متنوع، و فرصت‌های گوناگون برای ارتباطات گروهی، اعضای خود را ترغیب نموده و ایشان را قادر می‌سازد تا سطح تخصص حرفه‌ای خود را گسترش دهند.”

مرجع: www.amwa.org

ویرایش مقالات خارجی,ويراستار انگلیسی

European Medical Writers Association (EMWA)

“انجمن نویسندگان پزشکی اروپا در سال 1989 به وسیله‌ی گروه کوچکی از افراد آگاه و حرفه‌ای در زمینه‌ی زیست‌شناسی و پزشکی که تعلقات دانشگاهی، صنعتی یا روزنامه‌نگاری داشتند، تأسیس شد. هدف آن‌ها این بود که به وسیله‌ی کمک به پیشرفت ارتقای حرفه‌ای اعضا و افزایش آگاهی نسبت به نگارش پزشکی در سراسر اروپا، انجمنی برای ارتقای استانداردهای مرغوبیت در نگارش پزشکی ایجاد نمایند.”

مرجع: www.emwa.org

مقاله پژوهشی ویرایش خدمات ویرایش  زبان  انگلیسی

Board of Editors from the Life Sciences (BELS)

“هیأت داوری ویراستاران علوم زیستی (BELS) در سال 1991 با هدف ارزیابی سطح مهارت ویراستاران نوشته‌های علوم زیستی و صدور مدارکی مانند آنچه در حرفه‌های دیگر هم قابل تحصیل است، تأسیس شد.”

مرجع: www.bels.org

`

* ویراستاران ما از اعضای این فهرست شاخص انجمن‌های ویرایش هستند

عضویت در انجمن‌های ویرایش*
خدمات ویرایش انگلیسی دانشگاهی, جهت ویرایش انگلیسی مقالات

Mass Spectrometry Society of Japan (MSSJ)

Journal of the Mass Spectrometry Society of Japan

MSSJ که یکی از قدیمی‌ترین جوامع طیف‌سنجی جرمی در جهان است، در سال 1953 تأسیس شد. در طول بیش از نیم قرن، این جامعه پیوستاری از اطلاعات علمی در سرفصل‌های مربوطه ارایه نموده است. حوزه‌ی علایق ما دامنه‌ی وسیعی از علوم را پوشش می‌دهد، که شیمی، زیست‌شناسی، فیزیک، مهندسی و رشته‌ی رو به رشد اطلاع‌رسانی را دربرمی‌گیرد. ترکیب این حوزه‌های پراکنده منجر به نوآوری در تمام جنبه‌های اندازه‌گیری جرم اتم و مولکول، و نیز کاربردهای متعاقب آن می‌شود. ما خرسندیم که در این حوزه‌ی پرهیجان فعالیت می‌کنیم، حوزه‌ای که چالش‌های بزرگتری نسبت به سایر روش‌های طیف‌سنجی و تحلیلی ارایه می‌نماید.

مرجع: www.mssj.jp

غلط گیری دانشجویان خدمات,غلط گیری انگلیسی

Japan Society of Plasma Science and Nuclear Fusion Research

Journal of Plasma and Fusion Research

“انجمن علوم پلاسمای ژاپن و پژوهش هم‌جوشی هسته‌ای (JSPF) سازمانی غیرانتفاعی است که در سال 1983 تأسیس شده است. یک سازمان داوطلبانه به نام ژاپنی “Kakuyugo-Kondankai” پیش از JSPF وجود داشت که در سال 1958 در پاسخ به پیشنهاد پروفسور هیدکی یوکاوا (Hideki Yukawa)، برنده‌ی جایزه‌ی نوبل فیزیک، برای فراخوان پژوهشگران ژاپنی علوم پلاسما و هم‌جوشی هسته‌ای تأسیس شده بود. هدف آن ارتقای سطح پژوهش‌های هم‌جوشی هسته‌ای در ژاپن بود.”

مرجع: www.jspf.or.jp

ویرایش مقاله انگلیسی,ویرایش متن انگلیسی

NASSCOM®

“®NASSCOM ارگان تجاری پیشرو و اتاق بازرگانی صنایع IT-BPO در هندوستان است. NASSCOM یک ارگان تجاری جهانی با بیش از 1200 عضو است که هم شرکت‌های هندی و هم شرکت‌های چندملیتی حاضر در هندوستان را دربرمی‌گیرد. شرکت‌هایی که عضو اصلی یا وابسته‌ی NASSCOM هستند، عمدتاً در کسب و کارهای توسعه‌ی نرم‌افزار، خدمات نرم‌افزاری، محصولات نرم‌افزاری، خدمات مشاوره‌ای، خدمات BPO، تجارت الکترونیکی و خدمات شبکه، برون‌سپاری خدمات مهندسی، انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای فعالیت دارند. اعضای NASSCOM بیش از 95% از عواید صنعتی هندوستان را تولید می‌نمایند و افزون بر 2.24 میلیون نفر متخصص را به استخدام خود درآورده‌اند.

مرجع: www.nasscom.in

غلط گیری دانشجویان خدمات,غلط گیری انگلیسی

Dun and Bradstreet (D&B)

Dun & Bradstreet، منبع پیشتاز اطلاعات، دانش و بینش جهان در زمینه‌ی تجارت بین‌الملل، امکان «تصمیم‌گیری با اطمینان» (®Decide with Confidence) را برای بیش از 165 سال در اختیار شرکت‌ها گذاشته است. پایگاه داده‌های بازرگانی بین‌المللی D&B سوابق بیش از 131 میلیون واحد تجاری را دربرمی‌گیرد. این پایگاه داده‌ها با فرایند کیفی اختصاصی D&B موسوم به ®DUNSRight ارتقا یافته است. این فرایند حجم بی‌شمار اطلاعاتی را که به صورت روزانه جمع‌آوری می‌شوند، به شکل اطلاعاتی آماده برای تصمیم‌گیری دگرگون می‌نماید.”

مرجع: www.dnb.co.in

ویرایش مقالات انگلیسی,ویرایش انگلیسی

Software Technology Parks of India (STPI)

“پارک‌های فن‌آوری نرم‌افزار هندوستان (STPI) انجمنی است که توسط وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات دولت هندوستان با هدف ترغیب، ارتقا و جهش صادرات نرم‌افزار هندوستان در سال 1991 راه‌اندازی شد. STPI منابع مهندسی داخلی خود را برای ارایه‌ی خدمات مشاوره، آموزش و اجرا به کار می‌گیرد. خدمات ارایه‌شده عبارتند از طراحی شبکه، مجتمع‌سازی سیستم، نصب، کاربرد و نگهداری شبکه‌های نرم‌افزاری و نیز امکاناتی در زمینه‌های متنوع از VSAT گرفته تا شبکه‌های بر مبنای ATM.

مرجع: www.stpi.in

`