-چرا باید IVC را انتخاب کنید؟

خدمات IVC از طرف مجلات بین‌المللی متنوعی توصیه می‌شود. (که برخی از آن‌ها در جدول زیر آمده است)

IVC یکی از بزرگترین شرکت‌های ویرایش انگلیسی با تخصص ویرایش متون نوشته‌شده توسط نویسندگان ESL است (نویسندگانی که انگلیسی زبان دوم آن‌هاست). ما این تخصص را از راه تجزیه و تحلیل تفصیلی متن، کسب تجربه در ویرایش هزاران نوشته‌ی پژوهشی و برقراری دوره‌های آموزشی و برنامه‌ی توسعه برای ویراستارانمان به دست می‌آوریم.

چرا باید IVC انتخاب اول شما باشد؟

در طول سالیان، IVC سیستم بهبود مستمر (کایزن) را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است. این سیستم به ما کمک کرده است تا به صورت یک ارایه‌دهنده‌ی خدمات در مقیاس صنعتی عرض اندام کنیم. خدمات ما با ارزش افزوده‌ای متعارف طراحی شده‌اند زیرا هدف ما این است که با آنچه برای عرضه در چنته داریم، رضایت مشتریان را به دست آوریم .

تمایز IVC با دیگران در نکات زیر نهفته است:

  • سیستم دو بازبینی ویرایش: ما یک مدل ویرایش با دو ویراستار اتخاذ کرده‌ایم که کیفیت سطح بالا را در کوتاهترین زمان ممکن تضمین می‌کند. هر نوشته‌ای که در IVC ویرایش شود، از تخصص دو ویراستار با زمینه‌ی موضوعی یکسان بهره‌مند می‌شود. IVC مؤسس این مدل است و بسیاری دیگر از نوآوری‌های دیگر IVC نیز هم‌اکنون به استانداردهای صنعت ویرایش تبدیل شده‌اند.
  • توصیه‌شده توسط بسیاری از مجلات بین‌المللی: ویرایش انگلیسی IVC توسط مجلات متنوعی با ضریب تأثیرگذاری بالا توصیه می‌شود (به فهرستی از آن‌ها در زیر اشاره شده است).
  • زمینه‌ی موضوعی شما: فرایند هماهنگی ویرایش IVC، همه‌ی نوشته‌های ارسالی را فقط به ویراستاران ذی‌ربط که در حوزه‌ی مطالعاتی شما تخصص دارند، ارجاع می‌دهد.
  • کیفت سطح بالا: نظام مدیریت کیفیت ویرایش IVC (یا EQMS) بر اساس اصول ریاضی، بهبودهای حاصله در کیفیت یک متن را از طریق محاسبات خطا و بهبود ارزیابی می‌نماید. در نتیجه، ما کیفیت را با دقت تجزیه تحلیل می‌کنیم چرا که مشتریان ما شایستگی این را دارند که فقط کارهای سطح بالا تحویل بگیرند.
  • توصیه‌ی تخصصی در مورد مقاله‌ی شما: به عنوان بخشی از خدمات ویژه و به منظور حفظ رابطه با مشتریان، ما خدمات رایگان پرسش و پاسخ را ارایه می‌دهیم که به شما امکان می‌دهد تردیدهای خود را در مورد ویرایش انجام‌شده برطرف کنید. ما همچنین با شروع بسیاری از پروژه‌های غیرانتفاعی مانند همایش‌ها، وبلاگ و نوشتن کتاب، تعلق خاطر خود را به مشتریان نشان داده‌ایم.
  • فرایندهای ساده و ایمن پرداخت و صورت‌حساب‌های محلی: IVC فرایند پرداخت ساده و ایمنی را در اختیار پژوهشگران ایرانی می‌گذارد. در صورت نیاز صورت‌حساب‌های محلی به ریال صادر می شود.
  • شرکت نوآور: IVC به نوآوری و بهبود مستمر باور دارد. نتیجه‌ی آن برای IVC بردن جایزه‌ی معتبر Red Herring Global & Asia در سال 2010 بوده است. نوآوری‌های ما تبدیل به استانداردهای این صنعت شده‌اند و مشتریان ما از ابتکار عمل‌های نوآورانه‌ای مانند MRCTM و InstaCover Letter و Journal Selection Tool و AutoQuotation و جز این‌ها بهره‌مند می‌شوند. ببینید چگونه IVC تمام چشم‌انداز صنعت ویرایش را از طریق نوآوری تغییر داده است.

IVC به خوبی نیازمندی‌های ویرایشی مقاله‌ی پژوهشی یا نوشته یا پایان‌نامه‌ی شما را می‌داند و سطح ویرایش مورد نیاز برای نوشته‌ی شما را درک می‌کند. IVC ویراستارانی مرتبط با زمینه‌ی موضوعی به اثر شما اختصاص می‌دهد تا ویرایش انگلیسی سطح بالای نوشته‌ی پژوهشی شما تضمین شود.

  • این کار، بدون توجه به حجم اثر، حتی در سفارشات دقیقه‌ی آخر نیز امکان‌پذیر است.
  • خدمات ویرایش مجدد 100% رایگان و تضمینی در صورت بروز مشکلات کیفی

بنابراین، تردیدی در این وجود ندارد که IVC در زمینه‌ی ویرایش انگلیسی دانشگاهی اولین انتخاب است.

توصیه‌نامه‌ها برای IVC

International Journals References
Wolters Kluwer – Lippincott Williams & Wilkins
Photosynthetica – Springer
Taylor & Francis
SAGE
Journal of Clinical Oncology
Blood Journal – Journal of the American Society of Hematology
ASME (American Society of Mechanical Engineers) Journals
The Official Journal of Transplantation Society
American Meteorological Society
Dermatologic Surgery – Wiley-Blackwell
The Journal of Nutrition
Human Ecology Journal
Ideas in Ecology and Evolution
Entomological Society of America
Psychopharmacology & Biological Narcology
Folia Parasitologica
Entomologica Fennica
Maejo International Journal of Science & Technology
Electronic Journal of Mathematics and Technology
Revista Brasiliera de Farmacognosia
Acta Biochimica et Biophysica Sinica
Japanese Academic Societies

Journal of the Mass Spectrometry Society of Japan

Japan Society of Plasma Science and Nuclear Fusion Research