-فرمت فایل

IVC از نظر فنی توانایی و آمادگی کار با انواع فرمت‌های ممکن برای مقالات پژوهشی شما را دارد. اگر شما فرمت مورد نظر خود را در زیر نمی‌بینید، لطفاً با ما تماس بگیرید. بسته به نیاز شما، ما فایل‌ها را به فرمتی که درخواست می‌نمایید برایتان می‌فرستیم. فرمت فایل ارسالی تا حد زیادی بستگی به فرمت فایل اولیه دارد. برای اطلاع از فرمت‌هایی که می‌توانید درخواست کنید، لطفاً متن زیر هر عنوان را مرور کنید.

ویرایش مقاله به همکاری,زبان انگليسي ويرايش خدمات

کار با فایل MS-Word بسیار راحت است و به همین دلیل توصیه‌ی اکید IVC استفاده از این فرمت است. ما این فایل‌ها را با استفاده از کارویژه‌ی ردگیری تغییرات در MS-Word ویرایش می‌کنیم.

«ردگیری تغییرات» سابقه‌ای از قسمت‌هایی از متن اصلی که تغییر کرده‌اند ایجاد می‌کند، روی قسمت‌هایی که حذف شده‌اند خط قرمز کشیده می‌شود و قسمت‌هایی که اضافه شده‌اند با فونت قرمزرنگ و خط زیرین به رنگ قرمز نشان داده می‌شوند. بنابراین، شما می‌توانید قسمت‌هایی را که ما ویرایش کرده‌ایم و نسخه‌ی نهایی را با استفاده از این کارویژه مرور کنید. این ویژگی همچنین امکان تصمیم‌گیری در مورد پذیرفتن یا نپذیرفتن این تغییرات را برای شما فراهم می‌کند.

در صورت نیاز ما متن ویرایش‌شده را هم با ردگیری تغییرات (متن ویرایش‌شده به رنگ قرمز است) و هم بدون ردگیری تغییرات (با پذیرش و نهایی فرض کردن تغییرات) برای شما می‌فرستیم.

فرمت‌های قابل ارسال عبارتند از:

  • MS-Word > MS-Word
  • MS-Word > PDF

برای هر گونه فرمت دیگر لطفاً با ما تماس بگیرید.

ویرایش مقاله به همکاری,زبان انگليسي ويرايش خدماتPDF

اگر متن خود را با فرمت PDF ارسال کنید، گزینه‌های ممکن برای فرمت فایل ویرایش‌شده PDF و MS-Word هستند.

اگر فرمت MS-Word را برای فایل ویرایش‌شده نیاز دارید، ما فایل PDF اولیه را با استفاده از یک نرم‌افزار تبدیل به MS-Word تبدیل می‌کنیم. فرایند پس از آن مشابه ویرایش عادی در MS-Word است (که در بالا توضیح داده شد).

اگر فایل ویرایش‌شده را با فرمت PDF نیاز دارید، ما فایل PDF ارسالی شما را چاپ و با جوهر قرمز (به صورت دستی) آن را ویرایش می‌کنیم. ما فایل‌های تصویری (gif, jpeg, tiff, …) را هم به صورت دستی و با جوهر قرمز ویرایش می‌کنیم. متن ویرایش‌شده سپس اسکن و با فرمت PDF برای شما فرستاده می‌شود. ما در هنگام ویرایش قسمت‌های اضافه‌شده و بازنگری‌شده را با علامت‌های غلط‌گیری نشان می‌دهیم.

ویرایش مقاله به همکاری,زبان انگليسي ويرايش خدماتTeX

IVC نخستین شرکتی است که ویرایش فایل‌ها با فرمت TeX را شروع کرده است. این فرمت در متون مرتبط با مهندسی، ریاضی و فیزیک بیشتر طرفدار دارد. ویرایش TeX برای مقالات یا پایان‌نامه‌هایی مفید است که فرمول‌ها و علائم پیچیده‌ای دارند، مانند آنچه در فیزیک، مهندسی، ریاضیات، اقتصاد و غیره استفاده می‌شود. IVC دو گزینه برای ویرایش متون TeX ارایه می‌دهد، یکی این که ما فایل ویرایش‌شده را با فرمت MS-Word ارسال کنیم و یکی هم این که آن را با همان فرمت TeX بفرستیم.

ویراستاران انگلیسی مستقیماً روی متن موجود در فایل کار می‌کنند و در رمزگان تغییری نمی‌دهند. پس از ویرایش، ما فایل را به این دو شکل برای شما ارسال می‌کنیم

  • فایل TeX ویرایش‌شده: این فایل تمام قسمت‌هایی را که ویراستار اضافه یا بازنگری کرده، در بر می‌گیرد. شما می‌توانید این فایل را بدون هر گونه تغییری به مجله بفرستید.
  • فایل PDF که قسمت‌های ویرایش‌شده را با ردگیری تغییرات به رنگ قرمز نشان می‌دهد. شما می‌توانید بررسی کنید که ویراستار کجا و چگونه به متن شما چیزی افزوده یا آن را بازنگری کرده است.

اگر شما فایل ویرایش‌شده را در فرمت MS-Word نیاز دارید، ما فایل اولیه را با استفاده از یک نرم‌افزار تبدیل به MS-Word تبدیل می‌کنیم. فرایند پس از آن مشابه ویرایش عادی در MS-Word است (که در بالا توضیح داده شد).

لطفاً توجه کنید: برای فایل‌های با فرمت TeX به میزان 30% اضافه بها دریافت می‌شود. لطفاً برای دریافت اعلام قیمت دقیق فرم اعلام قیمت را پر کنید.

ویرایش انگلیسی مقالات پژوهشی,ویرایش انگلیسی  مقالات دانشگاهیویرایش انگلیسی مقالات پژوهشی,ویرایش انگلیسی  مقالات دانشگاهیMSExcel/MS Powerpoint]xls, xlt, ppt, xlsx, pptx]

ویرایش بر روی همه‌ی نسخه‌های فایل Excel و PPT قابل انجام است. با وجود این، چون این نرم‌افزارها کارویژه‌ی «ردگیری تغییرات» ندارند، بررسی قسمت‌های ویرایش‌شده آسان نیست. اگر تمایل دارید بعداً قسمت‌های ویرایش‌شده را بررسی کنید، ما می‌توانیم فایلی را که شما برای ویرایش می فرستید چاپ کنیم و ویرایش را روی کاغذ انجام دهیم (ویرایش دستی). متن ویرایش‌شده پس از اسکن با فرمت PDF ارسال می‌شود. لطفاً توجه کنید: برای فرمت‌های MSExcel و MS-Powerpoint به میزان 15% اضافه بها دریافت می‌شود.

فرمت‌های متن ساده / غنی‌شده / دارای نشانه‌گذاری فرامتنی (مانند صفحات اینترنتی) [rtf, txt, html]

ما این فرمت‌ها را با استفاده از ردگیری تغییرات در MS-Word ویرایش می‌کنیم. قسمت‌های ویرایش‌شده با فونت قرمز نشان داده می‌شوند؛ در نتیجه، شما می‌توانید بررسی کنید که کدام قسمت‌ها ویرایش شده‌اند.