-کارت تعیین سطح نوشته (MRC) ™

کارت تعیین سطح نوشتهTM یا MRCTM ارزیابی ویراستار شما از نوشته‌ی اصلی شما است. ارزیابی مقاله‌ی شما بر اساس چندین معیار (مذکور در زیر) انجام می‌شود که به شما امکان می‌دهد توانایی‌های خود را مرور کنید و در هنگام نوشتن در آینده از برخی زمینه‌های مشخص پرهیز کنید یا آن‌ها را ارتقا دهید. بنابراین، هدف از مطرح کردن MRCTM توسط IVCبهبود پیوسته‌ی آثار نویسندگان و کمک به آن‌ها برای افزایش سطح استانداردهای مهارت زبان انگلیسی است. یکی از مزایای کلیدی این گزارش، امکان‌سنجی انتشار نوشته‌ی شما توسط ویراستار است. MRCTM به همراه تمام نوشته‌های پژوهشی ویرایش‌شده (بزرگتر از 1000 واژه) ارایه می‌گردد.

MRCTM چه فایده‌ای برای پژوهشگر دارد؟

مزایا و نقاط توجه

ویراستاران ما نوشته‌های شما را بر اساس عوامل گوناگون شامل زبان، دستور زبان و سبک نگارش دانشگاهی در مقیاس 1 تا 5 تعیین سطح می‌کنند. همچنین بخش‌ها یا جنبه‌هایی از نگارش را که نویسنده باید روی آن‌ها تمرکز نماید، شناسایی می‌نمایند

نکاتی درباره‌ی نگارش

نکاتی درباره‌ی نگارش: ما به طور مختصر نکاتی را درباره‌ی زبان انگلیسی یا سبک نگارش دانشگاهی در اختیار شما می‌گذاریمکه به شما برای بهتر نوشتن در آینده کمک می‌نماید. ما همچنین منابع مفیدی را توصیه می‌کنیم (وبگاه و کتاب) که می‌توانند در پیشرفت مهارت‌ها به شما کمک کنند. این نکات به‌خصوص با در نظر گرفتن اشتباهاتی که در میان پژوهشگران ایرانی مشترک است، نوشته می‌شوند.

امکان بالقوه برای انتشار

آیا می‌توانید نوشته‌ی خود را بفرستید یا به کار بیشتر نیاز دارد؟ پس از ویرایش، MRC به شما در تشخیص این که نوشته‌ی شما تا چه حد آمادگی ارسال به مجله را دارد، کمک می‌کند.

MRC بر اساس خدماتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. نویسندگانی که را انتخاب می‌کنند، MRC معمولی دریافت می‌نمایند و کسانی ویرایش پیشرفته را انتخاب می‌کنند، MRC پیشرفته دریافت می‌کنند. MRC پیشرفته MRC معمولی را هم دربرمی‌گیرد. مقایسه‌ای از آن‌ها در زیر داده شده است.

MRC معمولی را با MRC پیشرفته مقایسه کنید

MRCمعمولی- 1 صفحه MRC پیشرفته- 2 صفحه
ویرایش انگلیسی مقالات پژوهشی,ویرایش انگلیسی مقالات دانشگاهی ویرایش انگلیسی مقالات پژوهشی,ویرایش انگلیسی مقالات دانشگاهی

در دسترس برای

در دسترس برای

مشتریان
مشتریان ویرایش پیشرفته
مشتریان ویرایش پیشرفته
ویژگی‌ها
 • تعیین سطح بر اساس زبان، دستور زبان، ساختار و سبک
 • نکات زبان انگلیسی!
 • ارایه‌ی دیدگاه در مورد عنوان
 • ارایه‌ی دیدگاه در مورد چکیده

MRC معمولی

+

 • یادداشت‌های تفصیلی بر روی هر قسمت از نوشته (مانند رویه‌ها، نتایج، بحث)
 • تجزیه و تحلیل کل مقاله، محتوا، واژگان، سبک فرمت مجله

چنان که در مقایسه‌ی بالا مشاهده می‌شود، MRC پیشرفته حتی از این نظرها هم برای شما سودمند است

 • تجزیه و تحلیل ویژه: MRC پیشرفته تجزیه و تحلیل ویژه‌ای همراه با مثال در مورد مقاله‌ی شما ارایه می‌دهد. این تجزیه و تحلیل در مورد کل مقاله، محتوا، واژگان، سبک و فرمت مجله انجام می‌شود.
 • بحث درباره‌ی محتوا: هر بخش از محتوا، از مقدمه تا نتیجه‌گیری به طور عمیق تجزیه و تحلیل، و نتیجه به صورت یک جمع‌بندی کلی ارایه می‌شود.
 • ارزیابی و تجزیه تحلیل تفصیلی: MRC پیشرفته به‌ویژه برای مشتریانی سودمند است که قصد دارند مقاله را به یک مجله‌ی بین‌المللی بفرستند. این گزارش نوع واژگان، سبک و بازنگری فرمت را برای ارسال به مجله بررسی می‌کند.

فرایند درخواست MRC

در فرم ارسال، لطفاً گزینه‌ی «بلی» را برای «من کارت تعیین سطح نوشته نیاز دارم» انتخاب کنید.

لطفاً توجه نمایید

 • MRC برای همه‌ی مشتریان رایگان است مگر کسانی که طرح اقتصادی را در (یک بازبینی) انتخاب کرده‌اند.
 • نوشته‌ها باید بیش از 1,000 واژه داشته باشند. برای نوشته‌های کمتر از 1,000 واژه، ما نمی‌توانیم ارزیابی منصفانه و عمیقی داشته باشیم و بنابراین ارایه‌ی MRC امکان‌پذیر نیست.
 • مشتریانی که ویرایش پیشرفته را انتخاب می‌کنند، هم MRC معمولی و هم MRC پیشرفته دریافت می‌کنند.
 • MRC همراه با ارسال سفارش تحویل داده می‌شود. در برخی موارد معین، این گزارش ظرف 2 ساعت پس از ارسال سفارش تحویل می‌گردد.
 • کارت تعیین سطح نوشته، راهکار IVC برای تعیین سطح نوشته‌ی شما از نظر زبان انگلیسی است. این کارت تعیین سطح، نحوه‌ی ارایه‌ی مطلب، ساختار و سازمان‌دهی نوشته را ارزیابی نمی‌کند.