-ابزار InstaCoverLetter™

مجلات و بنگاه­های انتشاراتی انتظار دارند روی بیشتر آثاری که دریافت می­کنند، نامه­ای گذاشته شده باشد. نویسندگان آثار با وجود این که وقت و تلاش زیادی صرف نوشته­های خود می­کنند، به راحتی از ارایه­ی اطلاعاتی که باید در نامه­ی همراه آثار باشد، چشم­پوشی می­کنند. نامه­ی همراه اثر در واقع اولین چیزی است که دبیر مجله می­خواند. بنابراین اهمیت زیادی دارد که این نامه خوب نوشته شده باشد و حاوی اطلاعات مفیدی باشد.

IVC پس از تجزیه و تحلیل نیازمندی­هایی که از طرف بسیاری مجلات برای این نوع نامه­ها مشخص شده، ابزاری اینترنتی به نام InstaCoverLetter™ ایجاد نموده است. هنگامی که شما جزئیات نوشته­ی خود را وارد می­کنید، این ابزار به طور خودکار نامه را در ظرف چند ثانیه تولید می­کند. InstaCoverLetter™ نمونه­ای از نوآوری­های IVC است که تخصص و فن­آوری را با هم ترکیب می­کند تا به نویسندگان برای انتشار آثارشان به طور به­موقع و عینی یاری برساند.

ابزار InstaCoverLetter™ در بین مشتریان IVC در سراسر جهان بسیار پرطرفدار است.

ویژگی­های ابزار InstaCoverLetter™:

  • این یک ابزار اینترنتی است که برای ایجاد نامه­های همراه آثار به کار می­رود. نویسندگان می­توانند از این ابزار در وبگاه ما به طور رایگان استفاده نمایند.
  • IVC این ابزار را پس از تجزیه و تحلیل نیازمندی­هایی که از طرف بسیاری مجلات برای این نوع نامه­ها مشخص شده، اختراع کرده است.
  • طراحی این نامه به گونه­ای است که تمام اطلاعات اولیه­ی نوشته، مانند چکیده، هدف از ارایه به این مجله، و غیره را دربرمی­گیرد.
  • هنگامی که مشتری اطلاعات مربوط به نوشته­ی خود را وارد می­کند، این ابزار به طور خودکار نامه­ی همراه آن را در ظرف چند ثانیه تولید می­نماید.

لطفاً توجه نمایید که:

  • چنانچه ضریب تأثیرگذاری (IF) مجلات مورد نظر بالا باشند، مانند مجلات Nature، Science، Cell، Journal of the American Chemical Society و The Lancet، راهنمایی­های ویژه­ای برای نوشتن این نامه وجود دارد. در صورتی که قصد دارید مقاله­ی خود را به این نوع مجلات ارایه نمایید، با ما تماس بگیرید.
  • این ابزار برای نویسندگانی توصیه می­شود که انگلیسی نوشتاری آن­ها خوب است. لطفاً در صورتی که به ترجمه یا ویرایش نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.