-خط مشی حریم خصوصی

خط مشی امنیتی

امنیت اطلاعات شما برای ما بسیار جدی است، و این مسأله برای ما در .IranVirayeshCenter
(که از این پس در این متن IVC نامیده می‌شود) در نهایت اهمیت قرار دارد. حفاظت از اطلاعات شما (مشخصات شخصی و مالی و حتی مکاتبات) همیشه اولویت نخست ماست. ما با دقت زیاد فرایندهایی را ایجاد کرده و فن‌آوری‌هایی را به کار گرفته‌ایم تا در برابر هرگونه تهدید امنیتی از این دست در حال حاضر و در آینده آمادگی محافظت از خود داشته باشیم.

ما از کلید رمزگذاری عمومی/خصوصی 128 بیتی برای انتقال اطلاعات و فایل‌ها استفاده می‌کنیم، و دارای گواهی‌نامه‌های SSL با تضمین بالا هستیم – گواهی‌نامه‌ی امنیتی پذیرفته‌شده در سطح جهان که بالاترین استاندارد موجود برای پیشگیری از تهدیدها و دزدی ادبی است.

محرمانه بودن اطلاعات

محرمانه بودن اطلاعات شامل اطلاعات ذخیره شده، در حال پردازش و در حال انتقال می‌شود. IVC تضمین می‌نماید که اطلاعات شما در دسترس هیچ شخص حقیقی یا حقوقی یا فرایندی قرار نخواهد گرفت یا برای آن‌ها فاش نخواهد شد، و در برابر هر گونه تلاش عمدی یا سهوی برای اقدام در جهت خواندن غیرمجاز اطلاعات، از آن‌ها محافظت خواهد شد.

محرمانه بودن به معنای محدود کردن دسترسی و افشای اطلاعات برای کاربران مجاز – “افراد مورد تأیید” – و پیشگیری از دسترسی یا افشای آن‌ها برای کاربران غیرمجاز -”افراد تأییدنشده” – می‌باشد.

1. کنترل فیزیکی دسترسی

کنترل دسترسی توسط نرم‌افزار، سخت‌افزار و زیست‌افزار(انسان)هایی که آن را به اجرا درمی‌آورند، تعیین می‌شود. IVC یک سیستم کنترلی دارد که دسترسی به منابع سازمان را محدود می‌کند.

2. محافظت شبکه

همچنین در بحث محرمانه نگاه داشتن اطلاعات – و نیز یکپارچگی و دسترس‌پذیری آن‌ها – محافظت در برابر نرم‌افزارهای بد (بدافزار)، نرم‌افزارهای جاسوسی، پیام‌های نامربوط و ناخواسته، و راهزنی اطلاعات از اهمیت حیاتی برخوردارند. تمام سرورهای IVC در پشت دیواره‌های آتش (firewall) قرار دارند تا اجازه ندهند کاربران بدون استفاده از پروتکل‌ها و رویه‌های تصریحاً مجاز به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. IVC همچنین یک روش ردیابی را به کار گرفته است تا فعالیت‌های مشکوک را که نشانه‌هایی از نفوذ غیرمجاز دارند، زیر نظر بگیرد و هر تراکنش را با اطلاعات ورود به سیستم کاربر ردگیری و زمان هر رویداد را درج کند.

3.

کیفیت در اناگو از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای اینکه مشتریان ما احساس امنیت کامل کنند، یک برنامه بیمه از شرکت AIG معرفی کرده ایم. این برنامه پژوهش شما را محافظت می کند و محرمانه بودن کامل مدارک شما را تضمین می کند. بنابراین، مدارک شما کاملا امن خواهند بود! برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

یکپارچگی اطلاعات

IVC تخصص و فن‌آوری لازم برای محافظت از یکپارچگی اطلاعات شما را دارد و از پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های اطلاعاتی و دقیق‌ترین معیارهای مدیریت اطلاعات برای این منظور استفاده می‌کند. شما می‌توانید خیالی آسوده داشته باشید و بدانید که IVC می‌تواند کامل‌ترین محافظت ممکن را در صورت از دست رفتن اطلاعات در اختیار شما قرار دهد.

دسترس‌پذیری اطلاعات

رسالت ما این است که از بهترین سطح دسترس‌پذیری اطلاعات شما اطمینان حاصل کنیم. اطلاعات شما همیشه به میزانی که در هر سطح عملکرد مورد نیاز است و در تمام وضعیت‌های عادی تا بحرانی در دسترس خواهد بود.

چنانچه در مورد ایمنی سیستم ما نگرانی یا پرسشی دارید، IVC سپاسگزار خواهد شد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خط مشی حریم خصوصی

IVC از چه اطلاعاتی استفاده می‌کند؟

IVc در مورد شما اطلاعاتی جمع‌آوری و استفاده می‌کند، که شامل اطلاعاتی در دسته‌بندی‌های زیر می‌شود (ولی محدود به آن‌ها نیست):

 • اطلاعات شناسایی (مانند نام، نشانی، تلفن، نشانی رایانامه)؛
 • اطلاعات نمایه‌ای (مانند سن، جنسیت، کشور محل اقامت و هرگونه اطلاعاتی که شما به عنوان بخشی از نمایه‌ی کاربری خود در IVC در دسترس دیگران می‌گذارید)؛
 • اطلاعات شناسایی الکترونیک (مانند نشانی IP و کوکی‌ها)؛
 • اطلاعات بانکی و پرداخت (اطلاعات کارت اعتباری، شماره حساب)؛
 • نتایج نظرسنجی‌ها؛
 • اطلاعاتی درباره‌ی استفاده و نوع تعامل شما با وبگاه IVC شامل اطلاعات رایانه و اتصال اینترنتی، قابلیت‌های دستگاه، پهنای باند، آمار بازدید از صفحه‌ها، و آمار ورود و خروج به وبگاه‌های ما؛
 • نوشته‌ها، پایان‌نامه و مدارک.
 • نامه‌نگاری‌ها بین شما و IVC ؛

IVC چگونه و به چه منظوری از این اطلاعات استفاده می‌کند؟

نوشته‌ها و مدارک شما فقط به منظور ویرایش انگلیسی و اطمینان از این که شما بهترین کیفیت را دریافت می‌کنید، جمع‌آوری می‌شوند. سایر اطلاعات به ما کمک می‌کند تا خدمات خود را با هدف تحویل سفارش به شکلی ایمن، روان، مؤثر و مخصوص به شما توسعه دهیم. ما همچنین از این اطلاعات هر جا اجازه داشته باشیم، استفاده می‌کنیم تا

 • با شما در هنگام نیاز و به موقع تماس بگیریم.
 • سفارش‌ها را از طریق وبگاه‌هایمان دریافت، پردازش و ارسال نماییم، برای شما صورت‌حساب بفرستیم یا شما را از وضعیت سفارشتان باخبر کنیم؛
 • خدمات دیگری در اختیار شما قرار دهیم (در زمان درخواست اطلاعات توضیح داده می‌شود)؛
 • خدمات پشتیبانی از مشتری و رفع اشکال به شما ارایه نماییم؛
 • اطلاعات را از نظر درستی با هم مقایسه کنیم؛
 • به شما در مورد به‌روزرسانی‌ها و اشکالات خدمات خبر بدهیم؛
 • از شما درخواست بازخورد یا شرکت در نظرسنجی‌های اینترنتی بکنیم؛
 • اختلافات را حل کنیم؛
 • هویت شما را تأیید کنیم؛
 • خدمات و وبگاه‌های خود را سفارشی کنیم، ارزش‌یابی نماییم و ارتقا بدهیم.
 • اقدامات و پیشنهادات بازاریابی و تبلیغاتی IVC را سازمان‌دهی و اجرا نماییم، و
 • از منافع مشترک شما و IVC به ویژه اجرای شرایط خدمت‌رسانی ما و مقابله با تقلب (در یک کلام، اهداف) پاسداری کنیم.

چگونگی فاش‌سازی اطلاعات شخصی شما

به جز در موارد زیر، IVC اطلاعات شخصی و/یا مراجعات اینترنتی شما یا محتوای مکاتبات شما را بدون اجازه‌ی صریح شما به هیچ شخص ثالثی نخواهد فروخت، اجاره نخواهد داد، معامله نخواهد کرد یا به طرق دیگری انتقال نخواهد داد، مگر این که با حکم قانون قابل اطلاق یا با دستور مقامات صلاحیت‌دار مجبور به انجام این کار شود.

IVC ممکن است اطلاعات شخصی را در پاسخ به نیازهای قانونی افشا نماید تا از منافع IVC محافظت نماید، خط مشی خود را اجرا کند یا از حقوق، مالکیت یا امنیت کسی حفاظت نماید.

وبگاه‌های پیوندشده و برنامه‌های شخص ثالث

IVC ممکن است شامل پیوندهایی باشد که به شما امکان می‌دهد وبگاه ما را ترک کنید و به وبگاه دیگری بروید. وبگاه‌های پیوندشده تحت کنترل IVC نیستند و ممکن است این وبگاه‌ها خط مشی حریم خصوصی متفاوتی داشته باشند. این خط مشی حریم خصوصی منحصراً در مورد آن اطلاعات شخصی که در وبگاه‌های IVC یا از طریق برقراری ارتباط با آن جمع شده‌اند، کاربرد دارد، بنابراین IVC اصرار دارد در هنگام وارد کردن اطلاعات شخصی در اینترنت احتیاط نمایید. IVC مسؤولیت یا تعهدی در قبال این وبگاه‌ها نمی‌پذیرد.

IVC چگونه از اطلاعات شخصی شما حفاظت می‌کند؟

IVC ارزش‌یابی‌های مناسب سازمانی و فنی به عمل می‌آورد تا با رعایت الزامات و استثنائات قابل اطلاق از نظر قوانین مربوطه، از اطلاعات شخصی و اطلاعات مراجعات اینترنتی که در اختیار آن گذاشته شده یا توسط آن جمع‌آوری گردیده است حفاظت نماید. اطلاعات شخصی و مراجعات اینترنتی شما فقط در دسترس کارکنان و ویراستاران مجاز IVC قرار می‌گیرد، که توافق‌نامه‌ی الزام‌آور رازداری را امضا کرده‌اند.

تماس با شما

IVC ممکن است هرازگاهی از شما درخواست نماید در مورد تجارب خود اطلاعاتی ارایه نمایید که برای ارزش‌یابی و ارتقای کیفیت به کار می‌رود. شما در هیچ شرایطی مجبور نیستید چنین اطلاعاتی را ارایه نمایید. هرگونه اطلاعاتی که به طور داوطلبانه در فرم‌های دریافت بازخورد وبگاه ارسال شوند یا نظرخواهی‌هایی که شما قبول می‌کنید در آن‌ها شرکت کنید، به منظور بازنگری این بازخوردها و ارتقای سطح خدمات ما به کار می‌روند.

IVC ممکن است از طریق رایانامه راه‌اندازی خدمات جدید را به اطلاع شما برساند. شما می‌توانید با فرستادن یک رایانامه، تصمیم خود را برای خروج از فهرست گیرندگان این رایانامه‌های خبری و/یا تبلیغاتی به ما اطلاع دهید.

آیا امکان اصلاح این خط مشی حریم خصوصی وجود دارد؟

IVC این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که مواد این خط مشی حریم خصوصی را در صورت نیاز اصلاح نماید. ما این تغییرات را با انتشار خط مشی بازنگری‌شده در خدمات-ویرایش-م…شی-به-زبان-انگ به شما اطلاع می‌دهیم. خط مشی بازنگری‌شده ظرف سی (30) روز از این انتشار قابل اجرا خواهد بود، مگر این که شما زودتر آن را صراحتاً قبول کنید.

حقوق شما چیست و چگونه می‌توانید با IVC تماس بگیرید؟

شما حق دارید به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم آن‌ها را تغییر دهید. ما به درخواست‌های شما برای مشاهده، تصحیح، تکمیل یا حذف اطلاعات شخصی خود ظرف مدتی منطقی و پس از تصدیق هویت شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً پرسش‌های خود را برای گروه پشتیبانی مشتریان بفرستید.

اطلاعات شخصی شما برای چه مدت نزد IVC باقی می‌مانند؟

IVC اطلاعات شما را تا زمانی نگاه می‌دارد که برای (1) برآورده‌سازی هر یک از اهداف به آن‌ها نیاز باشد (چنان که در ماده 3 این خط مشی تعریف شده‌اند) یا (2) برای پاسخ‌گویی در قبال قوانین قابل اطلاق، تقاضاهای قانونی و دستورات ذی‌ربط از طرف مراجع حقوقی صلاحیت‌دار به آن‌ها نیاز باشد.