-گواهی نامه

دکتر اسکندر امیدی نیا

خدمات کانون ویرایش ایرانیان تخصصی و حرفه ای است. از این خدمات بسیار راضی بودم و باز هم از آن استفاده خواهم کرد.

استادیار انستیتو پاستور تهران

ویراستاران IVC بسیار مسوولانه و حرفه ای ادیت می کنند. این رفتار مسوولانه آنها و دقتی که برای روان سازی عبارات و از بین بردن ابهام در مفهوم انجام می دهند بسیار قابل تقدیر و مایه اعتماد و آرامش خاطر مشتریان است.

مدیر مسوول نشریه بین المللی پرشیا

موسی سجادی

از کانون ویرایش ایرانیان تشکر میکنم که خدماتی با کیفیت بسیار خوب در اختیار پژوهشگران ایرانی گذاشته است. بدون شک اگر ترجمه دقیق و ویرایش بومی با کیفیتی که توسط همکاران شما انجام شد نبود، نمی توانستم به این سرعت مقاله ام را در یک مجله معتبر به چاپ برسانم. به همه همکارانم توصیه می کنم که از خدمات کانون ویرایش ایرانیان استفاده کنند.

دانشجوی دکترا دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دكتر مجيد عشق پور

با توجه به قابليت هاي شركت شما من كاملا نسبت به ايده ال بودن خدمات شما مطمئن هستم. از اينكه بجاي سيستم إصلاح نگارش Elsevier از سيستم شما استفاده مي كنم بسيار خوشنودم.

استاديار جراحي فك وصورت دانشگاه علوم پزشكي مشهد

دکتر نورا کریمان

من به لحاظ اطمینان به کیفیت علمی ترجمه ها نظم، ادب و ارتباط بسیار محترمانه و مسوولانه مدیریت کانون

و عدم نگرانی و دغدغه در مورد موعد مقرر ارایه کار و حتی در مواقع اورژانس همکاری صمیمانه مرکز واقعا یگانه است. در واقع من مرکز ویرایش ایرانیان را مرکزی مطمئن برای مقاله های علمی می شناسم.شاید یکی از استثنایی ترین مراکزی که می توانید به کیفیت کار و قول و پیمانی که با شما دارند بطور ۱۰۰ درصد اطمینان داشته باشید. من قویا کانون ویرایش ایرانیان را به تمامی همکاران اعضاء هیات علمی دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی معتبر کشور توصیه می کنم.

اگر به دنبال جایی هستید که خدمات حرفه ای ترجمه و ویرایش مقاله های علمی را با کیفیت عالی ارائه کند و مدیری پاسخگو و مسوولیت پذیر داشته باشد، کانون ویرایش ایرانیان را در نظر بگیرید. در کوتاه ترین زمان و سخت ترین شرایط آنچه در توان داشته باشند برای مشتری خود انجام میدهند. از اینکه با کانون ویرایش ایرانیان آشنا شدم خوشحالم و به همکارانم توصیه میکنم از خدمات آنها استفاده کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکتر فروغ ادهمی

با توجه به وجود نقاط ضعف و عدم توانایی بالا در تنظیم مقالات و کتب علمی به زبان انگلیسی به ویژه در سطوح بالا و برای ژورنال های معتبر علمی نیاز است ویراستاران و مترجمین مجرب محموعه مورد نظر تنظیم شده توسط همکارن علمی در رشته های مختلف را بازبینی نمایند به همین منظور بنده با توجه به تجربه پشت سر گذاشته شده کانون ویرایش ایرانیان را با وجود مدیریت و کارکنان متعهدی که دارند جهت انجام این کار توصیه می نمایم. این توصیه به دلیل دقت در کار و زمان در نظر گرفته شده جهت ویرایش است.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد

دکتر ژاله رفاهی

صمیمانه ترین سپاس و ارادت مرا به بهانه ارج نهادن به تلاش علمی، ارزشمند، دقیق و سریع تان پذیرا باشید. آشنایی با کانون شما[کانون ویرایش ایرانیان] از بهترین اتفاقات پایان سال 1392 برایم بود.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

ژاله رضایی

با بدقولی هایی که خیلی از شرکتها میکنند، فکر نمیکردم وقتی کانون ویرایش ایرانیان قول داد که 24 ساعته کار ما انجام شود، بتوانند به موقع کار را تحویل دهند. با کمال تعجب و خوشحالی، تمام کارها حتی زودتر از زمانی که قول داده بودند ارسال شد. از کیفیت کار هم خیلی راضی هستم و به دوستانم پیشنهاد میکنم از خدمات کانون ویرایش ایرانیان استفاده کنند.

دانشجوی دکترا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

زهرا محمد زاده

تشکر ویژه ای دارم بابت اینکه مقاله من در کمترین زمان ممکن آماده شد. فکر نمیکردم یک مقاله را بتوانم ظرف 24 ساعت با ویرایش بسیار عالی دریافت کنم.

دانشجوی دکترا

دکتر لاله نیک فرجام

از تلاش های زیادی که برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان انجام میدهید سپاسگزارم. وجود افراد مسئولیت پذیری مثل شما در جامعه قوت قلبی است برای جامعه علمی که واقعا دوست دارند علمی کار کنند. با آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما

.

محمد حسینی

یکی از مهمترین ویژگی های کانون ویرایش ایرانیان، ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی است که در زمان مطلوب و با قیمت مناسب ارائه می شود. از طرفی، مدیریت کانون هم پاسخگو بوده و همکاری عالی با مشتری دارد. اگر دانشجویان میخواهند از خدمات ویژه استفاده کنند توصیه میکنم که با کانون ویرایش ایرانیان کار کنند.

دانشجوی دکترا

خالد ابولروز

این اولین بار است که من از خدمات IVC استفاده می‌کنم. باید بگویم که از پاسخ‌های سریع و کمک‌های حرفه‌ایشان راضی هستم. ویرایش همیشه خیلی وارد جزئیات می‌شود، فقط درست کردن اشتباهات دستوری نیست، بلکه بازسازی و جمله‌بندی مجدد هم هست. با در نظر گرفتن خدمات ویرایش با کیفیت بالا و همچنین سریع و مؤثر، من قطعاً آن‌ها را به همکارانم پیشنهاد می‌کنم و خودم هم از خدمات آن‌ها برای نوشته‌های آینده‌ام استفاده می‌کنم.

رئیس دانشکده علوم غذایی و تغذیه دانشگاه علوم کاربردی اردن

ارسال مقاله به کانون ویرایش ایرانیان نه تنها سبب رفع اشکالات متن مقاله من شد، بلکه پیگیری و پاسخگویی صادقانه آنها باعث دلگرمی من شد. از خدمات ارائه شده این کانون بسیار راضی هستم. امید سربلندی ایشان را دارم

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت اساتيد كانون ويرايش ايرانيان بدين وسيله تشكر و قدرداني خود را از حسن دقت و وقت‌شناسي شما در ويرايش مقاله خود اعلام ميدارم. توجه به مسايل كلي و جزيي بصورت تخصصي باعث اعتماد اينجانب به ويراستاران مجرب شما شده است و تمايل دارم تا در آينده رابطه علمي نزديكتري با شما داشته باشم.

ارادتمند: دكتر شريفي سلطاني

اسحاق آدم

خدمات ویرایش انگلیسی IVC بسیار کامل است، هم به خاطر این بهترین خدمات انگلیسی/امریکایی را ارائه می دهند و بهترین ساختار دستوری را بر می گزینند و هم به خاطر تخصص موضوعی ویراستاران حرفه‌ایشان. من تحت تأثیر ویرایش عالی IVC قرار گرفته‌ام. نوع ویرایش به گونه ای بود که من بارها ایده های جدیدی به دست آوردم که در نوشتن مفید خواهد بود. نوشته هم با موفقیت برای چاپ در بهترین مجله‌ی پزشکی در زمینه‌ی پژوهشی من پذیرفته شد. بنابراین من می‌توانم IVC را به همه‌ی پژوهشگران و نویسندگان در زمینه‌ی پزشکی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی نیست، توصیه کنم.

استاد – دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه خارطوم سودان

محمد اصغری پور

من از خدمات ویرایش IVC دو بار استفاده کردم و همیشه هم از خیلی راضی بوده‌ام، هم از نظر کیفیت ویرایش آن‌ها و هم خدمات مشتریان به طور کلی. من خیلی عجله داشتم، روز پنجشنبه درخواست خدمات ویرایش چهارروزه کردم و نوشته‌ام را صبح دوشنبه پس گرفتم. روی من خیلی تأثیر گذاشت. در ضمن از این که دو ویرستار نوشته‌ی من را بررسی کردند، خوشحال هستم. هر کدام از آن‌ها تغییرات و یادداشت‌هایی به متن اضافه کردند. در همین حال هم سعی می‌کنند نحوه‌ی فکر کردن من، معنای مورد نظر خود من، را حفظ کنند. متشکرم، IVC! یک خدمات بسیار عالی، سریع و مناسب از نظر قیمت!

دانشگاه زابل ایران

عمر فلیفل

ویراستار من بی‌نظیر بود. از آنجایی که من یک دانشجوی خارجی هستم، در زمینه‌ی پرحرفی کردن در متن، کاربرد فعل و جملات سرهم‌بندی‌شده به کمک نیاز داشتم. ویراستار بدون این که مفهوم مورد نظر من را عوض کند، تصحیحاتی را پیشنهاد کرد و هر جا بازنگری نیاز بود، مشخص کرد. همچنین کلمات بهتر و مناسب‌تری برای استفاده در مقالات علمی پیشنهاد کرد. به طور کلی من از خدمات ویرایش انگلیسی IVCبی‌نهایت راضی بودم و در توصیه‌ی آن به همکارانم در مصر شک نمی‌کنم.

مهندسی محیط زیست و منابع انرژی دانشگاه علوم و فن‌آوری مصر – ژاپن مصر

اولگا بلاو

از نظر من، نمونه‌خوانی و ویرایش قابل اطمینان را فقط سخنگویان بومی می‌توانند انجام بدهند. بنابراین، من به خدمات ویرایش انگلیسی IVC اعتقاد دارم که هم صلاحیت دارد و هم خیلی سریع است. IVC می‌تواند پشتیبانی ارزشمندی در اختیار دانشمندان و پژوهشگرانی قرار بدهد که زبان مادری‌شان انگلیسی نیست. من از کیفیت ویرایش، دقت ویراستاران، و اطلاعات مبسوط در خصوص تصحیح‌ها قدردانی می‌کنم. IVC خدمات پشتیبانی مشتریان خوبی هم دارد که همواره به پرسش‌هایم خیلی زود پاسخ دادند و تحویل به‌موقع همه‌ی فایل‌هایم را تضمین کردند. من خدمات ویرایش انگلیسی IVC را به همه‌ی پژوهشگران و نویسندگانی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی نیست، بسیار توصیه کنم.

استادیار مدرسه پزشکی دانشگاه Charité آلمان

استفان اگلی

IVC یک مدل دوقلوی ویرایش ارایه می‌دهد که کیفیت خوب ویرایش را تضمین می‌کند. ویراستارهای IVC نکات خوبی را در زمینه‌ی موضوعی خاص من یادآور شدند و این به من کمک کرد تا بازنگری لازم را روی نوشته‌ام انجام دهم که در یک مجله‌ی مشهور با ضریب تأثیرگذاری بالا چاپ شد. من همواره، حتی در تعطیلات آخر هفته، خدمات خوبی دریافت کردم و به تمام سؤالات من در زمان مناسبی جواب دادند. خدمات رایگان پرسش و پاسخ IVC پس از ارسال فایل‌های ویرایش‌شده‌ی اصلی هم واقعاً به نویسنده‌ها کمک می‌کند تا در هنگام انجام بازنگری پرسش‌هایشان را مستقیماً از ویراستار بپرسند. من قطعاً در آینده باز هم از این خدمات استفاده خواهم کرد!

استاد – جراحی استخوان

عبدل اوزدمیر

خدمات ویرایش انگلیسی ارایه شده توسط IVCواقعاً خوب هستند و من کاملاً راضی هستم. خدمات سریع و قابل اطمینان هستند. من خیلی خوشحال هستم که مقاله‌هایم را برای بازبینی ویراستاران کارآزموده‌ی IVC می‌فرستم. من به همکارانم در ترکیه توصیه می‌کنم از خدمات ویرایش انگلیسی IVC استفاده کنند زیرا ویرایش و بازنگری به روشی روشن و آموزنده انجام می‌شوند. قیمت‌های ویرایش هم منطقی هستند و به طور کلی من از IVCخیلی راضی هستم.

دانشگاه ساکاریا ترکیه

سیم امیم

خدمات ویرایش فنی ارایه شده توسط IVC خوب است و ویراستار به من کمک کرد تا زبان نوشته‌ام را به طور کلی ارتقا بدهم. ویراستارهای IVC تخصص موضوعی خوبی دارند و گزارش پیشرفته‌ی رایگانی که در مرحله‌ی ارسال فایل نهایی ارایه شد، به من کمک کرد تا متوجه میزان تغییرات و نیز زمینه‌های قابل ارتقا در پروژه‌های آینده‌ام بشوم. من این خدمات را بر اساس تجربه‌ی شخصی خودم به همکارانم توصیه می‌کنم. همچنان به کار خوبت ادامه بده، IVC!

استادیار – شیمی دانشگاه Nova Gorica اسلونی

عمر فلیفل

ویراستار من بی‌نظیر بود. از آنجایی که من یک دانشجوی خارجی هستم، در زمینه‌ی پرحرفی کردن در متن، کاربرد فعل و جملات سرهم‌بندی‌شده به کمک نیاز داشتم. ویراستار بدون این که مفهوم مورد نظر من را عوض کند، تصحیحاتی را پیشنهاد کرد و هر جا بازنگری نیاز بود، مشخص کرد. همچنین کلمات بهتر و مناسب‌تری برای استفاده در مقالات علمی پیشنهاد کرد. به طور کلی من از خدمات ویرایش انگلیسی IVC بی‌نهایت راضی بودم و در توصیه‌ی آن به همکارانم در مصر شک نمی‌کنم.

مهندسی محیط زیست و منابع انرژی دانشگاه علوم و فن‌آوری مصر – ژاپن مصر

نسما حسمت

پس از این که یکی از همکارانم IVC را به من توصیه کرد، از خدمات ویرایش انگلیسی IVC استفاده کردم. آن‌ها کار ویرایش بسیار خوبی بر روی نوشته‌ی من انجام دادند، ویراستارهای IVC دانش حرفه‌ای بالایی دارند، من از آسانی کار سفارش دادن ویرایش در IVC خوشم می‌آید و مدتی هم که طول می‌کشد تا به ایمیل‌های من جواب بدهند، بسیار سریع است. من قطعاً خدمات نمونه‌خوانی و ویرایش IVC را به سایر پژوهشگران و نویسندگان غیرانگلیسی‌زبان در خاور میانه توصیه می کنم.

استادیار دانشکده اقتصاد و امور اداری عربستان سعودی

یک خدمات عالی برای نویسندگان غیرانگلیسی‌زبان که به انگلیسی می‌نویسند! خدمات ویرایش انگلیسی IVC به من کمک میکند تا اندیشههایم را به شیوه‌ای روشن‌تر و سرراست‌تر تدوین کنم و اشتباهات دستوری معمول را از بین ببرم. بع علاوه، نتایج به‌موقع و با قیمتی بسیار منطقی ارسال می‌شوند. من از کل این تجربه راضی هستم!

استیلیانوس کامپاکیس دانشگاه ارسطو در Thessaloniki یونان

سوگی کیزیلچی

خدمات ویرایش انگلیسی ارایه شده توسط IVC واقعاً خوب هستند و من کاملاً راضی هستم. خدمات سریع و قابل اطمینان هستند. من خیلی خوشحال هستم که مقاله‌هایم را برای بازبینی ویراستاران کارآزموده‌ی IVC می‌فرستم. من به همکارانم در ترکیه توصیه می‌کنم از خدمات ویرایش انگلیسی IVC استفاده کنند زیرا ویرایش و بازنگری به روشی روشن و آموزنده انجام می‌شوند. قیمت‌های ویرایش هم منطقی هستند و به طور کلی من از IVC خیلی راضی هستم.

استادیار دانشگاه Dokuz Eylul ترکیه

توماش میازگوسکی

IVC ویرایش انگلیسی در سطحی عالی ارایه کرد. من درخواست ویرایش انگلیسی سبک امریکایی داده بودم. IVC غلط‌های من را تصحیح کرد. به علاوه، پیدا کردن خدمات ویرایش خوب در لهستان ساده نیست. خدمات مبتنی بر اینترنت IVC بر این مشکل غلبه کرده و ارسال مطالب را خیلی سریع و ساده کرده است. از شما متشکرم IVC!

استادیار Centrum Informacji Medycznej لهستان

هاتیس اوزاسلان

یکی از همکارانم شرکت ویرایش انگلیسی IVC را به من توصیه کرد. صفحه‌ی اصلی IVC خیلی دوستانه است و گروه پشتیبانی مشتریان بسیار قوی و توانایی هم دارند. من خیلی تحت تأثیر حرفه‌ای‌گری در خدمات و کار با کیفیت بالا قرار گرفتم، مانند این که تعطیلات آخر هفته را هم در زمان گردش کار محاسبه می‌کنند. ویراستارها خیلی حرفه‌ای هستند و ویرایش‌های انجام شده هم خیلی دقیق و بدون خطا بودند. من قطعاً خدمات ویرایش و نمونه‌خوانی IVC را به دیگر پژوهشگران و نویسندگان در سرتاسر اروپا که زبان مادری‌شان انگلیسی نیست، توصیه می‌کنم.

پیشرفت کودک دانشگاه آنکارا ترکیه

عبدل اوزدمیر

خدمات ویرایش انگلیسی ارایه شده توسط IVC واقعاً خوب هستند و من کاملاً راضی هستم. خدمات سریع و قابل اطمینان هستند. من خیلی خوشحال هستم که مقاله‌هایم را برای بازبینی ویراستاران کارآزموده‌ی IVC می‌فرستم. من به همکارانم در ترکیه توصیه می‌کنم از خدمات ویرایش انگلیسی IVC استفاده کنند زیرا ویرایش و بازنگری به روشی روشن و آموزنده انجام می‌شوند. قیمت‌های ویرایش هم منطقی هستند و به طور کلی من از IVC خیلی راضی هستم.

دانشگاه ساکاریا ترکیه

فردریش استولزل

خیلی از نوشته‌ها را پژوهشگران و نویسندگان غیرانگلیسی‌زبان می‌نویسند، برای همین جمله‌های انگلیسی آن‌ها نیاز به بهبود بیشتری دارند. IVC روانی متن را بهبود می‌بخشد و جمله‌ها را زنده و قابل فهم می‌کند. ویراستاران ویژه‌ی IVC دارای تخصص موضوعی هستند و بنابراین می‌توانند اصطلاحات بهتری از زمینه‌ی مربوطه انتخاب کنند. چیزهایی که IVC تحویل می‌دهد فقط محدود به نوشته‌ی ویرایش شده نمی‌شود، بلکه چندین نوع مطلب دیگر مانند برچسب‌ها، یادداشت‌ها و MRC هم هست که پیام و پیشنهادهایی را که مستقیماً توسط ویراستار نوشته شده‌اند، منتقل می‌کنند. شخص می‌تواند فقط با خواندن این‌ها نوشتن بهتر مقاله‌های انگلیسی را یاد بگیرد و این ارزش افزوده‌ها امروزه در بین پژوهشگران خیلی طرفدار دارد. به طور کلی من خیلی از خدمات ویرایش انگلیسی ارایه شده توسط IVC راضی بوده‌ام و به طور جدی آن را به نویسندگان غیرانگلیسی‌زبان توصیه می‌کنم.

رزیدنت داخلی پزشکی Universitätsklinikum Carl Gustav Carus آلمان

این مقاله توسط یک مجله با ضریب تأثیرگذاری فقط 1.X رد شد؛ به هر حال، پس از ویرایش شما، من توانستم آن را به یک مجله با ضریب تأثیرگذاری بالاتر 2.6 ارسال کنم و پذیرفته شود، که از انتظار من بالاتر است، این مسأله ما یک گروه از نویسنده‎ها را خیلی خوشحال می‎کند. در

خدمات نمونه‌خوانی انگلیسی IVC عالی است. با چه سرعتی متن من را ویرایش کردند و برای من پس فرستادند. من آن را ظرف 36 ساعت دریافت کردم و تازه آن هم در تعطیلات آخر هفته بود. و من تحت تأثیر ریزترین جزئیاتی که آن‌ها واردش شده بودند قرار گرفتم. خدمات IVC از نظر قیمت خیلی منطقی هستند و همچنین در موقع رفع و رجوع درخواست‌ها و پرسش‌های اضافی، پشتیبانی مشتریان خیلی خوبی ارایه می‌دهند. من از خدمات آن‌ها خیلی راضی هستم و آن را به پژوهشگران و نویسندگان هم‌قطار خودم در برزیل توصیه می‌کنم.

دو لوسیا تیاگو دانشگاه Sau Paulo برزیل

دانیل ولفارت

ویرایش با کیفیت بالا. من از عملکرد IVCتا کنون کاملاً راضی هستم. من قبلاً از خدمات ویرایشی شرکت‌های دیگر هم استفاده کرده‌ام، ولی آن‌ها فقط ایرادهای جزئی را از بین می‌بردند، مثلاً تصحیح موارد کاربرد حرف تعریف‌ها. من هیچ فایده‌ای در پرداختن آن همه پول برای بازنگری‌های جزئی نمی‌بینم. ویرایش محتوایی IVCسختار جمله‌ها را عوض می‌کند و اصطلاحات را طوری تغییر می‌دهد که شفافیت متن و جریان منطقی اطلاعات از یک پارگراف به پارگراف بعدی تقویت می‌شود. ویرایش‌ها چنان با دقت انجام می شوند که تغییری در اندیشه‌ی اصلی پژوهشگرها رخ ندهد. برای این که پژوهشگران غیرانگلیسی‌زبان در بازار دانشگاهی جهانی بیشتر فعال باشند، نقشی که IVCمی‌تواند ایفا کند، واقعاً مطلوب است.

علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه بن آلمان

ژین ژانگ

اگرچه فکر می‌کنم انگلیسی من در سطح پیشرفته است، احساس کردم لازم است نوشته‌های دانشگاهی‌ام ویرایش شوند. IVC خدمات ویرایش با کیفیت بالا، بسیار سریع و قابل اعتماد ارایه می‌کند. آن‌ها فایل‌های ویرایش شده را به موقع تحویل دادند و قیمت‌هایشان هم منطقی است. به طور کلی من از IVC راضی بوده‌ام و خدمات ویرایش انگلیسی IVC را به طور جدی توصیه می‌کنم زیرا حرفه‌ای کار می‌کنند. به کار خوبتان ادامه دهید!

ایسنتگاه زیست‌شناسی پاسیفیک کانادا

هنگامه کجوییان جعفری

به نکات ظریفی اشاره فرموده بودید که تازگی داشتند و در خصوص کلیه فعالیتهایی که در موسسه جنابعالی انجام می شود به عنوان یک پژوهشگرتصورمی کنم بیشتربه بررسی و ویرایش مقاله پیش از ارسال به ژورنال نیاز می باشد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی